خدمات

ایجاد سایت تست، برقراری خط پشتیبانی، سیستم‌های بازیابی اطلاعات، سایت خاموش پشتیبان، مراکز کنترل و مونیتورینگ (جهت نرم‌افزارهای کاربردی، سیستم‌های امنیتی و شبکه اطلاعاتی و ارتباطی)، پشتیبانی فنی و پاسخگویی شبانه‌روزی (24*7) حداقل نیازمندی‌های یک مرکز داده است

طراحی مراکز داده به‌صورت EPCM

در صورت نیاز به یک مرکز داده باکیفیت بالا، قابلیت اطمینان مناسب و قابلیت در دسترس بودن در کوتاه‌ترین زمان موردنظر، واحد مرکز داده، با توجه به تجربه‌های موفق قبل و دانش موجود، پیشنهاد شرکت لیدوما طراحی و پیاده‌سازی مدل EPCM است.

پیاده سازی و پشتیبانی

شرکت لیدوما با تکیه‌ بر دانش و تجربه نیروها و متخصصانش، آمادگی و توانایی لازم و کافی را جهت طراحی، پیاده‌سازی، نگهداری و پشتیبانی شبکه، سرویس‌های زیرساختی و عملیاتی، سرویس‌های تحت شبکه، سیستم‌عامل‌های مبتنی بر لینوکس، یونیکس و مایکروسافت و همچنین سرویس‌های مبتنی بر این سیستم‌عامل‌ها، پایگاه‌های داده و فنّاوری‌های مرتبط یا جانبی و همچنین فناوری‌های به‌روز شرکت‌هایی مانند اوراکل و vmware را دارد.

خدمات مشاوره

نهادینه شدن استفاده از فناوری اطلاعات در سازمان‌ها به‌واسطه نفوذ اعتبار نرم‌افزارهای مؤثر و کاربردی درزمینه فناوری اطلاعات میسر خواهد شد. تصمیم‌گیری در خصوص نحوه دستیابی به حداکثر مزایای قابل‌استفاده از نرم‌افزارهای کاربردی، نیازمند تصمیم‌سازی‌های بنیادی در خصوص سازمان و چگونگی عملکرد کسب‌وکار آن دارد؛ نه سرعت پردازش، حجم اطلاعات یا استانداردهای فنی مرکز داده.

برای راه اندازی مرکز داده و خدمات رایانش ابری امروز با ما تماس بگیرید

کارشناسان مجرب ما آماده راهنمایی شما هستند

رایانش ابری

رفع محدودیت استفاده از داده‌ها بر روی یک یا چند دستگاه و امکان استفاده از اطلاعات، بدون وابستگی به دستگاه و فرای زمان، هدفی است که رایانش ابری آن را فراهم کرده است. درواقع رایانش ابری مدلی است برای فراهم کردن دسترسی آسان بر اساس تقاضای کاربر از طریق شبکه به مجموعه‌ای از منابعی که امکان پردازش اطلاعات را دارد است.
ارائه خدماتی مانند ارائه سرویس‌های زیرساخت فیزیکی، بسترهای عملیاتی و همچنین ارائه سرویس‌های نرم‌افزارهای کاربردی یک مرکز داده بر روی بستر اینترنت، مدل‌های اولیه ایجاد یک مرکز داده، با استفاده از فناوری رایانش ابری است.

دیگر خدمات ما

مشاوره

پشتیبانی

مجازی سازی

مراکز داده